Darmowa gra tygodnia – Moku Fly

Darmowa gra tygodnia – Moku Fly

Znudzeni Candy Crush i Farmville? My też! Naszym priorytetem jest znalezienie najbardziej oryginalnych, zabawnych i szalonych gier na PC, Mac i online, tworzonych przez niezależnych twórców.

Dlatego też mniej więcej co tydzień prezentować będziemy nową, darmową grę, którą starannie wybrali nasi eksperci. Chcemy pomóc Wam odkryć najlepsze z setek tytułów, które na bieżąco testujemy.

W tym tygodniu wybraliśmy grę, która jest równie zabawna co szalona. Stworzona przez japońską firmę Neko Ninja Core gra Moku Fly jest bardzo prosta, ale z pewnością zapewni Wam wiele godzin doskonałej zabawy.

Cel gry

Moku Fly

Tak, ten pilotowany przez kotka samolot strzela wiązkami laserów…

W grze wcielamy się w rolę pilotującego samolot kociaka (tak, dobrze przeczytaliście), który slalomem przemierza ogromny kanion. Celem gry jest omijanie gigantycznych kaktusów oraz zbieranie, unoszących się w powietrzu, przedmiotów.  Im wyżej lecimy, tym większa nasza prędkość, co przekłada się na zwiększone zdobycze punktowe.

Jak to działa?

Moku Fly

Kliknij lewym przyciskiem myszy, gdy wskaźnik naładowania jest pełny…

Gra automatycznie ładuje się w oknie przeglądarki. Wystarczy kliknąć przycisk Start, aby rozpocząć grę. Samolotem sterujemy poprzez poruszanie myszką. Kliknięcie lewym przyciskiem myszy, gdy wskaźnik naładowania jest pełny, pozwoli zamienić kaktusy w kupkę popiołu.

Ta gra jest dla Ciebie, jeśli…

Moku Fly

13 519 689 punktów! Dasz radę lepiej?

…jeśli lubisz Japonię, koty pilotujące samoloty, Nyan Cat, grafikę retro i takie gry zręcznościowe, jak Subway Surfers, Temple Run oraz Despicable Me: Minion Rush!

Do zobaczenia następnym razem, gdy zaprezentujemy kolejną nową i darmową grę. W międzyczasie, podzielcie się z nami tytułami gier, w które sami namiętnie gracie.

Zagraj w Moku Fly już teraz!

Pobiliście mój rekord 13 519 689 punktów? Wpiszcie swoje wyniki w komentarzach!

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji