Minuta Softonic: Avira Antivirus, Watch Dogs, Talking Angela i PCMover

Minuta Softonic: Avira Antivirus, Watch Dogs, Talking Angela i PCMover

W każdy piątek publikujemy nasze wideo Minuta Softonic z najważniejszymi wiadomościami ubiegłego tygodnia. Zobacz co działo się w ostatnich dniach:
Avira Antivirus jeszcze lepszy. Darmowy program antywirusowy oferuje teraz dwie dodatkowe funkcje: Avira Protection Cloud i Avira Browser Safety. Do tej pory były one dostępne w płatnej usłudze premium, teraz są gratis.

Watch Dogs pojawi się w maju. Koniec czekania. Ubisoft potwierdza, że Watch Dogs pojawi się w sprzedaży 27 maja. Firma opublikowała wideo z gry, w którym można zobaczyć elementy rozgrywki. Jest to pełna akcji historia hakera, który dzięki swoim umiejętnościom może kontrolować całe miasto.

Talking Angela jest bezpieczna. Na Facebooku pojawiły się plotki o tym, że gra dla dzieci Talking Angela jest  kontrolowana przez pedofilów. W rzeczywistości to wszystko zmyślona historia, a gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Stworzyli ją Ci sami producenci, co popularnego gadającego kota Toma.

PCMover Express pomoże Ci opuścić XP. Microsoft stworzyło specjalne narzędzie ułatwiające aktualizację użytkowników Windows XP. Jeśli korzystasz jeszcze z tej wersji systemu, bez problemu przesiądziesz się na Windows 7 lub 8 bez utraty danych. Pamiętajcie, że od 8 kwietnia Microsoft przestaje wspierać XP!

Obejrzyj więcej odcinków Minuty Softonic jeśli interesują Cię wiadomości z poprzednich tygodni.

Zaglądaj też regularnie do naszej sekcji News by być na bieżąco z najnowszymi nowinkami.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji