Minuta Softonic: VLC, Titanfall, Talking Angela i fałszywe wiadomości na Whatsapp

Minuta Softonic: VLC, Titanfall, Talking Angela i fałszywe wiadomości na Whatsapp

Piątek znaczy jedno: Minuta Softonic. Po obejrzeniu naszego cotygodniowego wideo będziesz wiedzieć, co wydarzyło się w bieżącym tygodniu w świecie technologii i aplikacji. Zapraszamy!

VLC na Windows 8

VLC na Windows 8. Ponad rok opóźnienia, ale w końcu jest. Popularny program do odtwarzania filmów wideo pojawił się w końcu na system Windows 8, dostosowany do kafelkowego interfejsu. VLC odtwarza wiele rodzajów plików, można też uruchamiać filmy z pamięci USB. Niestety program nie działa jeszcze na Windows RT.

Titanfall

Titanfall dostępny na PC. Titanfall to strzelanka dostępna wyłącznie w trybie online, która chce zrewolucjonizować ten gatunek gier. Świetna grafika, duża dawka dynamizmu, a przede wszystkim niesamowite roboty giganty – oto co Cię czeka w tej grze od twórców Call of Duty. Na naszej stronie jest już pełna recenzja Titanfall.

Talking Angela

Talking Angela zaprzecza plotkom. Pamiętacie fałszywą plotkę, według której twórcami tej gry mieli być pedofile? Producenci aplikacji zdecydowanie zaprzeczają tym informacjom, ale postanowili wprowadzić dodatkowe zabezpieczenie w grze. Rodzice będą mogli włączyć w Talking Angela specjalny tryb dla dzieci.

Whsatsapp

WhatsApp pozwala fałszować wiadomości. Dwóm hiszpańskim programistom udało się przesłać spreparowane wiadomości przez Whatsapp. Nie włamali się oni na serwery aplikacji, ale podmienili przesyłany tekst zanim dotarł na telefon odbiorcy. Mimo szyfrowania wiadomości WhatsApp nie jest więc w stu procentach bezpieczny. Poczytaj więcej o Whatsapp.

Chcesz wiedzieć więcej?

Obejrzyj więcej odcinków Minuty Softonic jeśli interesują Cię wiadomości z poprzednich tygodni.

Zaglądaj też regularnie do naszej sekcji News by być na bieżąco z najnowszymi nowinkami.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji