Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars (Facebook)

Wściekłe Ptaki w świecie Gwiezdnych Wojen w wersji online na Facebooku

Zalety

  • Dużo aluzji do świata Star Wars
  • Za darmo online i na Facebooku
  • Kultowa muzyka
  • Możliwość konkurowania ze znajomymi
  • Niespotykane power-upy

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Angry Birds Star Wars to kolejna część przygód Wściekłych Ptaków i ich znienawidzonych wrogów - zielonych, złośliwych świń. Tym razem sympatyczne Angry Birds wcielą się w rolę bohaterów serii Star Wars! Wersja online przynosi nowe, specjalne moce.

Oczywiście, największą zmianą w Angry Birds Star Wars, w porównaniu do poprzednich części są nawiązania do Gwiezdnych Wojen. Ptaki przypominają więc bohaterów Star Wars - rozpoznamy w nich ptasiego Hana Solo, księżniczkę Leię, a nawet owłosionego Chewbaccę! Wśród świń znajdą się oczywiście świńskie wersje Lorda Vadera i Storm Trooperów.

Zmianie uległa też rozgrywka. Na niektórych planszach będzie panowała fizyka znana z pierwszych części Angry Birds, a na innych będziemy się zmagać z grawitacją tak jak w Angry Birds Space. Na pewno takie urozmaicenie wpłynie pozytywnie na przyjemność płynącą z gry, ale i zwiększy poziom trudności.

Czy gra jest trudna? Z pewnością trzeba się przyzwyczaić do nowych umiejętności niektórych ptaków. Nie jest to jednak rzecz, która przeszkadza w rozgrywce. Wymaga od nas może trochę większego wysiłku, dzięki czemu gra nie powinna się nam zbyt szybko znudzić.

Czym różni się Angry Birds Star Wars w wersji online na Facebooku? Oczywiście na bieżąco nasze wyniki są konfrontowane z wynikami naszych znajomych, którzy grali w grę. Odrobina rywalizacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a podnosi wrażenia z gry. Dodatkowo Angry Birds Star Wars na Facebooka daje nam dostęp do dodatkowych mocy i gadżetów. Jest to na przykład detonator, który przykleja się do budynku i po pewnym czasie eksploduje, ulepszona wersja procy, która mocniej wystrzeliwuje naszego ptaka, czy dodatkowe mini-działko laserowe, które sieje zniszczenie, kiedy nasz ptak jest w powietrzu. To wszystko sprawia, że Angry Birds Star Wars na Facebooka są atrakcyjne nawet dla tych, którzy grali w grę na PC, iPhone, czy Android.

Angry Birds Star Wars to kolejna, dobra i chyba najlepsza do tej pory produkcja Rovio. Dzięki ciekawym pomysłom ma szansę przyciągnąć nowych fanów, ale Ci którzy z serią byli od początku także powinni być zadowoleni. Na pewno grę trzeba chociaż wypróbować i dać jej szansę!

Angry Birds Star Wars

Wypróbuj

Angry Birds Star Wars (Facebook)

Opinie użytkowników o Angry Birds Star Wars

Sponsorowany×