Avro Keyboard

Avro Keyboard 5.5.0

Pierwsza klawiatura Bangla zgodna z ANSI i Unicode

Avro Keyboard to pierwsza bezpłatna klawiatura języka Bangla dla języków Windows, Ubuntu i innych Linuksów zgodna z ANSI i Unicode.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wbudowany moduł sprawdzania pisowni Bangla
  • Ruchome okno podglądu

Wady

  • Sugestie słów wymagają poprawy
  • Sporadyczne problemy z zawieszaniem

Avro Keyboard to pierwsza bezpłatna klawiatura języka Bangla dla języków Windows, Ubuntu i innych Linuksów zgodna z ANSI i Unicode.

Najlepsza klawiatura typowania Bangla

Obecna wersja obsługuje fonetyczny angielski w języku Bangla dla użytkowników domowych, myszy typu bangla dla profesjonalistów i początkujących oraz konwencjonalny układ klawiatury oparty na typie Bangla. Niektóre z dodanych układów klawiatur to Munir Optima, Probhat, Bornona, Avro Easy i Jatiya. Avro Keyboard obsługuje większość angielskich do współczesnych metod fonetycznych. Schemat transliteracji został opracowany z myślą zarówno o przyjaznej szybkości pisania, jak i zapamiętywania. Istnieje pływające okno podglądu, które pozwala zobaczyć, jak tekst angielski jest konwertowany na Banglę. Metoda pisania fonetycznego obsługuje funkcję autokorekty i słownik zawierający blisko 150 000 słów Bangla. Przy okazji funkcja automatycznej korekty jest edytowalna przez użytkownika.

Elastyczny i intuicyjny interfejs

Interfejs Avro Keyboard jest wystarczająco elastyczny i intuicyjny dla użytkowników Bangla, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z komputera. Nie ma również potrzeby uciekania się do panelu sterowania, aby edytować język systemu. Avro Keyboard może współistnieć z innymi językowymi klawiaturami. Innymi słowy, możesz używać angielskiego (UK i US), hindi, francuskiego, japońskiego lub dowolnej innej klawiatury języka systemowego w połączeniu z Avro. Większość oprogramowania do pisania Bangla zapewnia interfejs klawiatury oparty wyłącznie na tacce systemowej. Z kolei Avro ma dwa całkowicie funkcjonalne i różne interfejsy. I wybierasz tryb swojego wyboru. Istnieją pewne kombinacje klawiszy, które sprawiają, że przełączanie między nimi jest płynne.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na windows

Avro Keyboard

Download

Avro Keyboard 5.5.0

Opinie użytkowników o Avro Keyboard

Sponsorowany×