Fast Five: Rio Takeover

Fast Five: Rio Takeover

Ścigaj się jak Szybcy i Wściekli 5

Zalety

  • Wyścigi z grafiką 3D wprost w przeglądarce!
  • Wiele samochodów
  • Różne tryby gry

Wady

  • Brak możliwości zapisu gry
  • Ponura sceneria

Niezły
6

Fast Five: Rio Takeover to darmowa gra wyścigowa online. Oparta jest ona na motywach filmy Szybcy i Wściekli 5. Jedno jest pewne. Albo szybko z niej nie zrezygnujesz, albo szybko się wściekniesz.

Fast Five: Rio Takeover ma tę ogromną zaletę, że gramy w nią online i do zabawy wystarczy tylko przeglądarka internetowa, taka jak Mozilla Firefox lub Internet Explorer. Jeśli jednak spodziewamy się realistycznej grafiki, przypominającej to co widzimy na filmie Szybcy i Wściekli 5, to doznamy zawodu.

Akcja Fast Five: Rio Takeover rozgrywa się w Rio de Janeiro, ale gdyby nie palmy, to można by pomyśleć, że to Czarnobyl. Miasto jest ponure i sterylne. Grafika mało szczegółowa. Sterowanie pojazdami niezbyt czułe. Wszystko to jednak blednie i przestaje mieć znaczenie w konfrontacji z jednym faktem - w Fast Five: Rio Takeover możemy zagrać na każdym komputerze z dostępem do internetu bez konieczności instalacji gry. Jeszcze parę lat temu takie cuda nie śniły się filozofom.

Jeśli więc lubisz gry wyścigowe, filmy z serii Szybcy i Wściekli i masz trochę czasu, odrobinę nudy do zabicie, to wciśnij przycisk Wypróbuj i zagraj w Fast Five: Rio Takeover.

Fast Five: Rio Takeover

Wypróbuj

Fast Five: Rio Takeover

Opinie użytkowników o Fast Five: Rio Takeover

Sponsorowany×