Meteor 60 Seconds!

Meteor 60 Seconds! Varies with device

Darmowa i zabawna gra logiczna 2D indie

Meteor 60 sekund! Jest grą, która daje ci 60 sekund życia zanim meteor zabije całą roślinę. Musisz rozwiązać zagadki sytuacyjne, aby ukończyć każdy poziom.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Teraz możesz grać na każdym poziomie gry za darmo
  • Jest zabawny, pełen akcji i ma około godziny rozgrywki
  • Szybko pobiera i instaluje
  • Zabawne komiksy i głupie miejsca do układania puzzli

Wady

  • Niektóre wskazówki są nieistotne lub tajemnicze
  • Grafika jest bardzo prosta
  • Powtarzające się awarie stają się bardzo frustrujące
  • Brak możliwości wyboru postaci lub dostosowania postaci

Meteor 60 sekund! Jest grą, która daje ci 60 sekund życia zanim meteor zabije całą roślinę. Musisz rozwiązać zagadki sytuacyjne, aby ukończyć każdy poziom.

Zdecyduj się walczyć lub uratować świat

Meteor 60 sekund! Uruchamia odblokowywanie określonego zakończenia dla scenariusza. Niektórzy z nich żądają, abyście wyszli jako geje, aby uratować świat, a inni żądają, abyście się zabili, wysadzając bombę na meteorze. Ponieważ gra trwa tylko 60 sekund na każdym poziomie, to sprawia, że ​​pracujesz szybko. Gdy wchodzisz do menu, daje ci wskazówki i wskazówki, co musisz zrobić, aby ukończyć każdy poziom. Gdy minie czas, obejrzysz małą scenę filmową, która pokazuje, że grasz w grę wideo, a twoja rodzina / dziewczyna oglądała wszystko, co robiłeś podczas gry. Kiedy odblokujesz nowe zakończenie sceny z tobą, mama, siostrzeniec, lekarz i dziewczyna się zmieniają.

Rozwiązuj zagadki, korzystając ze wskazówek w grze

Gra jest prosta i głupia, na przykład gdy zdecydujesz, czy trafisz psa, aby usunąć go z drogi, czy też znajdziesz psa, który go rozprasza. Gra pokazuje, w jaki sposób grać, ale jest bardzo prosta, ponieważ potrzebujesz tylko przycisku A i przycisków D do poruszania się, a wskaźnika myszy, aby wybrać obrazy akcji z prawej strony u dołu ekranu.

Najczęściej pobierane Akcji na windows

Meteor 60 Seconds!

Download

Meteor 60 Seconds! Varies with device

Opinie użytkowników o Meteor 60 Seconds!

Sponsorowany×