Microsoft Project

Microsoft Project Professional 2010

Zarządzaj projektami jak Bill Gates i Steve Ballmer

Zalety

  • Bardzo wygodny interfejs
  • Możliwość wprowadzenia własnych ustawień domyślnych
  • Raporty graficzne

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Uwaga: Microsoft nie udostępnia już wersji próbnej Microsoft Project 2010, gdyż ukazała się nowa część pakietu biurowego o nazwie Microsoft Project 2013.

Microsoft Project 2010 pomimo pozornego skomplikowania jest bardzo prosty w obsłudze. Program wykorzystuje interfejs Wstążki, dzięki czemu wszystkie funkcje są logicznie rozmieszczone i nie ma problemów z ich odnalezieniem. Dodatkowo mamy do wyboru wiele widoków, dzięki czemu każdy znajdzie ten odpowiedni do aktualnych potrzeb.

Microsoft Project 2010 umożliwia nam tworzenie projektów, przypisywanie im zadań i czynności, a także odpowiednie dysponowanie zasobami. Każdemu zadaniu możemy nadać odpowiedni priorytet oraz bezpośrednio odnotowywać postępy. Nasze projekty nadzorujemy w wygodny sposób, dzięki przejrzystym wykresom. Czas przewidywany na wykonanie danego zadania możemy ustawiać ręcznie lub automatycznie. W Microsoft Project 2010 możliwe jest także przedefiniowanie niektórych ustawień, co znacznie przyspiesza tworzenie nowych projektów.

Microsoft Project 2010 to bardzo przydatne narzędzie, ułatwiające zarządzanie projektami. Wygodny interfejs i duża ilość funkcji to jego główne zalety.

Microsoft Project obsługuje następujące formaty

MPT, MPP, XML, CSV, XLS, MPX, MPD, MDB, ODBC, XPS, PDF

Microsoft Project

Download

Microsoft Project Professional 2010

Opinie użytkowników o Microsoft Project

Sponsorowany×