Nozbe mobile

Nozbe mobile

Bądź zorganizowany bez konieczności pobierania aplikacji

Zalety

  • Wygląda niemal jak aplikacja natywna
  • Funkcjonalność
  • Dostępność

Wady

  • Nie wszystkie funkcje wersji desktopowej są dostępne

Bardzo dobry
8

Nozbe mobile to aplikacja internetowa online do tworzenia list rzeczy do zrobienia i zarządzania projektami. Jeśli masz wiele rzeczy na głowie i telefon przy sobie, Nozbe mobile bardzo Ci się przyda.

Nozbe to aplikacja internetowa, dzięki której będziesz bardziej zorganizowany. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej listy zadań do zrobienia, czy bardziej skomplikowanego narzędzia do kilku projektów nad którymi pracujesz.

Nozbe to przede wszystkim lista zadań do zrobienia, czyli "To do list". Każde zadanie możemy oznaczyć na kilka sposobów: przypisać do konkretnego projektu, zaznaczyć kontekst (na przykład dom, lub praca), oznaczyć datę wykonania, lub oznaczyć gwiazdką.

Zadania oznaczone gwiazdką trafiają do sekcji "Najbliższe zadania" dzięki czemu z długiej listy zadań możemy wybrać te 2-3 najważniejsze i na nich się skupić. Zadania bez przypisanego projektu będą spoczywały w Skrzynce i czekały na późniejsze przejrzenie i sklasyfikowanie. Te dwie rzeczy - lista kilku najważniejszych zadań oraz szybkie notowanie wszystkich pomysłów i zadań do przejrzenia na później, to esencja metody zwiększającej naszą produktywność zwanej Gething Things Done.

Nozbe mobile daje nam możliwość dostępu do serwisu Nozbe z każdego telefonu podłączonego do Internetu. Nie musimy kupować i pobierać dedykowanej aplikacji, jeśli chcemy tylko zanotować kilka zadań i przejrzeć te zapisane już wcześniej. Aplikacja mobilna online Nozbe nie zastąpi tej pełnej desktopowej wersji, ale pomoże nam być produktywnym w drodze.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Nozbe mobile

Wypróbuj

Nozbe mobile

Opinie użytkowników o Nozbe mobile

Sponsorowany×