Real Racing Nitro Asphalt 3D

Real Racing Nitro Asphalt 3D Varies with device

Ekstremalne wyścigi!

Wyjdź na ulicę w wybranych super samochodach i spal gumę podczas wykonywania niebezpiecznych manewrów w tej grze wyścigowej.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele pojazdów do wyboru
  • Gra offline; nie wymaga połączenia z Internetem

Wady

  • Średnia grafika
  • Brak trybu dla wielu graczy

Wyjdź na ulicę w wybranych super samochodach i spal gumę podczas wykonywania niebezpiecznych manewrów w tej grze wyścigowej.

Czysta moc

Wyścigujesz jedne z najbardziej zaciętych samochodów w celu wygrania trofeów, zarabiania pieniędzy i odblokowywania lepszych samochodów z większymi silnikami. Istnieją różne wyzwania, takie jak parkour i dryfowanie. Istnieje wiele utworów, na których można ścigać się, a każda z nich jest imponująco duża i pięknie renderowana. Gra jest całkowicie offline, więc nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby grać. Nie musisz też logować się do jakiejś usługi, zanim wejdziesz do gry. Oczywiście oznacza to także brak trybu multiplayer. Real Racing Nitro Asphalt 3D wygląda dobrze. Grafika jest przejezdna, chociaż gdyby ta gra wyszła z dużego studia, prawdopodobnie nie byłaby wystarczająco dobra. Mimo to grafika to nie wszystko. Mechanika jazdy może czasami wydawać się nieco ciężka, ale sama gra ma wiele wyzwań i konkursów, aby Cię zainteresować.

Średni

Jest tu obietnica, ale średnia grafika i przeciętna mechanika drążenia zawiodły. Biorąc to pod uwagę, jeśli chodzi o darmowe gry, możesz zrobić o wiele gorsze rzeczy niż Real Racing Nitro Asphalt 3D.

Najczęściej pobierane Wyścigi na windows

Real Racing Nitro Asphalt 3D

Download

Real Racing Nitro Asphalt 3D Varies with device

Opinie użytkowników o Real Racing Nitro Asphalt 3D

Sponsorowany×