Soccer Manager 2018

Soccer Manager 2018 Varies with device

Platforma do symulacji piłkarskich gier online

Każdy, kto lubi gry takie jak GoalTycoon i Rocking Soccer Football, nie będzie rozczarowany tą platformą. Zapowiadany jako największy darmowy symulator menedżera piłkarskiego, przeniesienie zespołu na czele ligi nigdy nie było tak naprawdę rzeczywistością.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Soccer Manager 2018 jest darmowy.
  • Użytkownicy mogą wybierać spośród niewiarygodnej liczby organizacji.
  • Doskonała gra dla fanów strategii.
  • Z czasem można uzyskać 55 różnych osiągnięć Steam.

Wady

  • Zmiana parametrów gracza nie zawsze ma wpływ na wynik meczu.
  • Mikropłatności będą wymagane przy okazji.
  • Brak szczegółowych statystyk dotyczących graczy.
  • Wielu uważa, że ​​wynik meczów jest całkowicie losowy.

Każdy, kto lubi gry takie jak GoalTycoon i Rocking Soccer Football, nie będzie rozczarowany tą platformą. Zapowiadany jako największy darmowy symulator menedżera piłkarskiego, przeniesienie zespołu na czele ligi nigdy nie było tak naprawdę rzeczywistością.

Bogate i interaktywne środowisko wirtualne

Soccer Manager 2018 pozwala graczom wybierać spośród ponad 800 zespołów zlokalizowanych w niesamowitych 35 krajach. Możliwe jest wybranie organizacji walczącej o przetrwanie lub mentora zespołu najwyższej rangi. Gry na żywo zapewniają tak zwane środowisko reaktywne; umożliwiając menedżerom podejmowanie decyzji "w locie". Szczegółowy interfejs użytkownika zapewnia również wiele informacji o graczu.

Bardziej niż sama konkurencja

Istnieje kilka innych opcji oferowanych przez Soccer Manager 2018. Możliwe jest rekrutowanie nowych graczy, a także szkolenie obecnych członków w celu poprawy ich umiejętności. Dogłębne sesje szkoleniowe pozwalają menedżerom wykorzystać talenty każdego członka; bardzo podobne do obowiązków w świecie rzeczywistym.

Najczęściej pobierane Sportowe na windows

Soccer Manager 2018

Download

Soccer Manager 2018 Varies with device

Opinie użytkowników o Soccer Manager 2018

Sponsorowany×