Soccer Pro

Soccer Pro

Okiwaj wszystkich

Zalety

  • Wciągająca
  • Proste sterowanie
  • Pobudzająca muzyka

Wady

  • Po pewnym czasie może być nużąca

Bardzo dobry
8

Soccer Pro prosta gra sportowa, w którą możemy grać w przeglądarce. Nie jest to symulator całej drużyny piłkarskiej, tak jak gry FIFA lub PES. Soccer Pro to zręcznościowa zabawa, w której celem jest gol po sprincie z seria zwodów i kiwek.

W Soccer Pro sami stajemy przeciwko całej drużynie przeciwnika. Zamiast rzucić się całym zespołem na nas, rywale czekają na swych pozycjach. Klawiszami strzałek sterujemy naszym biegiem. Jesteśmy tak dobrym dryblerem, że piłka magicznie trzyma się naszych stóp niczym w serialu "Kapitan Hawk". Kiedy zbliżymy się do przeciwnika, musimy jednak podjąć wysiłek okiwania go wciskając klawisz Z. Kiedy wbiegamy w pole karne tym samym klawiszem ustalamy siłę strzału, a strzałkami określamy w którą stronę bramki strzelamy.

Soccer Pro to radosny futbol w afrykańskim stylu. Taktyka? Jaka taktyka?! Liczy się tylko bieg do przodu, trafne zwody i mocne kopnięcie na końcu. Taka prostota jednak zupełnie nie przeszkadza w zabawie. Wręcz przeciwnie. Gra wciąga, a każde nasze niepowodzenie zachęca do magicznego "jeszcze raz".

Najczęściej pobierane Sportowe na web-apps

Więcej
Soccer Pro

Wypróbuj

Soccer Pro

Opinie użytkowników o Soccer Pro

Sponsorowany×