Struckd - 3D Game Creator

Struckd - 3D Game Creator Varies with device

Darmowa platforma do tworzenia gier Drag-and-Drop

Struckd to narzędzie do tworzenia gier 3D, które umożliwia użytkownikom tworzenie własnych gier bez potrzeby rozumienia skomplikowanego kodowania, a następnie udostępnianie ich graczom z całego świata. Platforma wykorzystuje system "przeciągnij i upuść", dzięki czemu jest łatwy w użyciu, nawet dla dzieci. Ponadto Struckd pozwala użytkownikom grać w gry i poziomy utworzone przez innych graczy.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość tworzenia gier bez kodowania
  • Stworzone gry są przyjemne wizualnie
  • Obsługa różnych typów gier i ustawień
  • Interfejs "przeciągnij i upuść" jest łatwy w użyciu

Wady

  • Nie ma sposobu, aby zobaczyć, ile osób grało w twoją grę
  • Ograniczone opcje dla budynków
  • Kontrolki dla tworzonych gier są bardzo proste
  • Nie można zmienić HP wrogów ani zaawansowanej sztucznej inteligencji

Struckd to narzędzie do tworzenia gier 3D, które umożliwia użytkownikom tworzenie własnych gier bez potrzeby rozumienia skomplikowanego kodowania, a następnie udostępnianie ich graczom z całego świata. Platforma wykorzystuje system "przeciągnij i upuść", dzięki czemu jest łatwy w użyciu, nawet dla dzieci. Ponadto Struckd pozwala użytkownikom grać w gry i poziomy utworzone przez innych graczy.

Wiele rodzajów gier

Oprogramowanie zawiera setki pojedynczych elementów gry, w tym postaci, budynki, pojazdy, przedmioty kolekcjonerskie i elementy środowiska, a także pozwala graczom tworzyć różne rodzaje gier, od gier wyścigowych po strzelanki FPS i gry przygodowe. Utworzone światy gry są trójwymiarowe, podczas gdy istnieje również wsparcie dla ustawień fantasy, futurystycznych ustawień i innych.

Mocne strony i ograniczenia

Cechą definiującą Struckd jest możliwość łatwego tworzenia gier 3D, bez konieczności rozumienia języka programowania i właśnie ta łatwość użycia będzie najbardziej atrakcyjna. Jednak brak programowania oznacza, że ​​istnieją ograniczenia w zakresie zmian, które możesz wprowadzić w podstawowej grze i wrogiej sztucznej inteligencji. W rezultacie spodoba się osobom o uproszczonych potrzebach, ale może nie oferować wystarczająco dużo bardziej doświadczonym projektantom gier.

Najczęściej pobierane Gry na windows

Struckd - 3D Game Creator

Download

Struckd - 3D Game Creator Varies with device

Opinie użytkowników o Struckd - 3D Game Creator

Sponsorowany×