Triple Town

Triple Town

Wciągająca gra do trzech razy sztuka!

Zalety

  • Niesamowicie wciągająca
  • Oryginalna rozgrywka
  • Zapewnia wiele godzin zabawy
  • Bardzo szczegółowy tutorial

Wady

  • Zbyt duża losowość działań komputera

Doskonały
9

Triple Town to niesamowicie wciągająca i oryginalna gra na Facebooka, w której trzeba ruszyć głową. Rozgrywka opiera się na bardzo prostym pomyśle łączenia trzech takich samych elementów w jeden większy. Jak w większości genialnych gier, ta prostota sprawia, że gra wciąga na długie godziny.

Jak działa Triple Town? Podstawowym materiałem w grze jest kępka trawy. Kiedy ułożymy trzy trawy obok siebie powstaje krzak, z trzech krzaków powstanie drzewo, z trzech drzew chatka, trzy chatki stworzą domek, z trzech domków powstanie rezydencja, następnie zamek i lewitująca forteca. Co jakiś czas otrzymamy diament, który zastępuje nam dowolny brakujący trzeci element. Naszym celem jest zbudowanie jak najwspanialszego miasta.

W Triple Town pojawią się również misie. Chodzą one po mapie i przeszkadzają nam zajmując cenne miejsce. Musimy więc ograniczać je trawą, krzakami czy drzewami. Kiedy w ten sposób zablokujemy co najmniej trzy misie to utworzą one kaplicę. Z trzech kaplic powstanie kościół, a z trzech kościołów stworzy się skrzynia ze skarbem. Po kliknięciu na skrzynię otrzymamy 500 złotych monet, które możemy wydać na kupno dodatkowych drzew lub na przykład cofnięcie ruchu.

Nie wiadomo dlaczego, ale Triple Town na Facebooka wciąga wprost niesamowicie. Suchy opis tego na czym polega rozgrywka wydaje się mało pociągający, a mimo tego gra jest znakomita. Warto ją wypróbować, tym bardziej, że jest darmowa. Interfejs gry jest prosty i działa tak samo dobrze w pionie jak i w poziomie.

Jedyny problem jaki można napotkać z grą jest taki, że Triple Town na początku daje nam 1500 darmowych ruchów. Kiedy je wyczerpiemy, to będą się one ładować stopniowo, ale tylko do poziomu 150. Jeśli chcemy mieć nieograniczoną ilość ruchów musimy wykupić taką opcję. Na szczęście zakup jest jednorazowy.

Jeśli szukamy oryginalnej i wciągającej gry na Facebooka, w którą możemy grać bez znudzenia godzinami, to Triple Town będzie jak znalazł.

Najczęściej pobierane Gry na web-apps

Więcej
Triple Town

Wypróbuj

Triple Town

Opinie użytkowników o Triple Town

Sponsorowany×