Tuba FM

Tuba FM

Świetne radio internetowe z nieskończoną ilością stacji

Zalety

  • Ogromna ilość stacji radiowych
  • Wiele gatunków muzyki i wykonawców
  • Tworzenie własnych stacji radiowych

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Tuba FM to darmowe radio internetowe online. Zaskakuje ono ogromną ilością oferowanych stacji radiowych, a co za tym idzie różnorodnością serwowanego repertuaru. Jeśli jesteś fanem dobrej muzyki, musisz koniecznie wypróbować Tuba.FM.

Tuba FM (znana również jako Tuba.FM) to aplikacja online, która umożliwia słuchanie ogromnej ilości kanałów radiowych. Ogromną zaletą Tuby jest różnorodność serwowanej muzyki. Znajdziemy tu złote przeboje lat 60, 70, czy 80, jak i muzykę filmową. Nie zabrakło również młodzieżowych hitów Miley Cyrus i Rihanny w stacji Kotek.fm, ani Brit Rocka. Jeśli akurat nie masz ochoty na muzykę możesz włączyć informacyjne radio Tok FM.

To nie wszystko. Tuba FM umożliwia stworzenie własnej stacji radiowej online. Możemy dodawać i usuwać wykonawców, a nawet blokować konkretne utwory. Tuba.FM wyświetla wykonawcę i tytuł aktualnie granej piosenki. Pokazuje również pięć następnych utworów jakie będziemy mogli usłyszeć w tej stacji.

Tuba FM na Windows Phone to doskonała serwis muzyczny online, jeśli lubimy radiowe klimaty. Jak na radio, jest ona niesłychanie interaktywna, można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że to radio XXI wieku. Nie spodoba się jednak tym, którzy chcą słuchać konkretnych utworów w danym momencie.

Najczęściej pobierane Muzyka i radio na web-apps

Więcej
Tuba FM

Wypróbuj

Tuba FM

Opinie użytkowników o Tuba FM

Sponsorowany×