TV 3L PC

TV 3L PC 2017

Bezpłatna aplikacja do transmisji strumieniowej na całym świecie

TV 3L PC to darmowa aplikacja do strumieniowego oglądania telewizji. Oglądaj tysiące kanałów na żywo, nagrywaj strumienie i więcej na komputerze lub smartfonie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe pobieranie
  • Dobrze zaprojektowany interfejs

Wady

  • Brak treści premium
  • Brak opcji lokalnej

TV 3L PC to darmowa aplikacja do strumieniowego oglądania telewizji. Oglądaj tysiące kanałów na żywo, nagrywaj strumienie i więcej na komputerze lub smartfonie.

Widok świata

Dzięki automatycznie aktualizowanej liście ponad 2000 kanałów z całego świata, TV 3L PC zapewnia różnorodne treści. Programy telewizyjne transmitowane online są gromadzone w jednym interfejsie z dodatkowymi funkcjami przydatnymi do przeglądania. Kanały są wymienione w kategoriach, językach i innych, transmisje na żywo można nagrywać w trybie offline, a treści można przesyłać strumieniowo przez sieć LAN. Ten interfejs jest najmocniejszym elementem aplikacji, ponieważ główny problem związany z TV 3L PC szybko staje się widoczny. Sama liczba oferowanych kanałów oznacza, że ​​zdecydowana większość jest zupełnie nieistotna. Podczas gdy te małe i niejasne programy telewizyjne mogą początkowo być interesujące z punktu widzenia kultury, takie jak lokalny serbski program informacyjny lub publiczny kanał telewizyjny z Kenii, rzadko udaje im się utrzymać zainteresowanie. Brak treści premium, takich jak pakiety subskrypcji, powoduje, że wybór jest niewiarygodnie duży i niewiarygodnie mierny.

Wiele do zobaczenia

TV 3L PC to pomysł, który brzmi dobrze na papierze, ale kończy się niepowodzeniem w praktyce. Dorywcza początkowa przeglądarka może doprowadzić do dziwnych lub dziwnych znalezisk, ale trudno jest zobaczyć wielu, którzy często powracają.

Najczęściej pobierane Filmy i telewizja na windows

Opinie użytkowników o TV 3L PC

Sponsorowany×