WWE 2K18

WWE 2K18 1.0

Najbardziej wyrafinowane doświadczenie gier WWE do daty

WWE 2K18 to gra wideo WWE ze świeżymi funkcjami, bardziej realistycznymi symulacjami i innymi dobrymi grami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Intensywny i o wiele bardziej realistyczny dramat
  • Duży i różnorodny pakiet kreacji
  • Dostosowywanie postaci i rozgrywka

Wady

  • Podstawy są wciąż takie same
  • Problemy techniczne nadal mogą tam być

WWE 2K18 to gra wideo WWE ze świeżymi funkcjami, bardziej realistycznymi symulacjami i innymi dobrymi grami.

Nowe funkcje i realistyczne

WWE 2K18, w przeciwieństwie do innych gier WWE w przeszłości, próbuje zbliżyć się do kwadratu koła. W rezultacie wrażenia z gry są bardziej intensywne i pełne funkcji. Na przykład: mecze ośmioosobowe, nowe wykrywanie ciężaru, ogromny obszar kulisy, kilka tysięcy świeżych animacji itp. To niektóre zauważalne cechy. Ponadto nowy silnik renderujący dokonuje przeglądu wizualnego WWE 2K18 i sprawia, że ​​dramat wygląda dużo bardziej realistycznie. Wizualizacje, lista, dostępne tryby itp. Sprawiają, że zabawa jest przyjemna, dopracowana i dopracowana. Istnieje również możliwość rozmowy z supergwiazdami (w grze), tworzenia wrogów, tworzenia sojuszy, planowania nadchodzących meczów i poszukiwania zadań. Możesz także rywalizować z graczami online, aby ulepszyć profil gracza i wygrać ulepszenia i bonusy.

Opcje dostosowywania zostały wzbogacone o głębszy zestaw narzędzi dostosowywania i opcje dopasowania niestandardowego. Ponadto Creation Suite udostępnia dodatkowe szczegółowe funkcje do tworzenia supergwiazd, filmów wideo lub areny. Dzięki temu możesz wymyślić prawie każdego zapaśnika, który kiedykolwiek uświetnił ring WWE.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, prawdopodobnie deweloperzy dokładają wszelkich starań. Mecze są bardziej zabawne niż wcześniej, a rewersy są o wiele bardziej zrównoważone. Co więcej, jeśli chodzi o sprawdzenie przeciwnika, dostępne są wybory.

Najczęściej pobierane Akcji na windows

WWE 2K18

Download

WWE 2K18 1.0

Opinie użytkowników o WWE 2K18

Sponsorowany×